Wyniki wyborów do Samorządu Uczniowskiego

W piątek 25 października w naszej szkole odbyły się wybory do Samorządu Uczniowskiego. W szranki stanęły trzy pary dziewcząt, które rywalizowały ze sobą o miano Przewodniczącej i Wiceprzewodniczącej SU. Do wyborów stanęły: Martyna Konieczna i Marta Lamenta z klasy VIIIa, Antonina Gabrowska i Olivia Frańczak z klasy Va oraz Olivia Wiśniewska i Julia Wantoch-Rekowska z klasy Vb. W tym roku wybory wyglądały trochę inaczej. Staraliśmy się jak najbardziej upodobnić je do prawdziwych wyborów, stąd sprawdzanie legitymacji, podpisy na listach i Komisja Wyborcza. Po podliczeniu głosów Komisja stwierdziła, że wybory wygrała para: Martyna Konieczna - Przewodnicząca i Marta Lamenta – Wiceprzewodnicząca, uzyskując 64 głosy. Olivia i Julia zdobyły 22 głosy, a Antonina i Olivia zdobyły 16 głosów. Gratulujemy zwyciężczyniom!

Artur Wojtynowski