Wystawa pokonkursowa Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego „Zakładka do książki”

W miesiącu maju nasze przedszkolezorganizowało w Wojewódzkiej i Miejskiej Bibliotece Publicznej (Filia nr 10) wystawę pokonkursową prac Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego „Zakładka do książki”.

Nadesłanych zostało ponad 50 prac z wielu przedszkoli z różnych regionów całej Polski. Wszystkie zakładki okazały się bardzo kolorowe, oryginalne i pomysłowe. Jury stanęło przed trudnym wyborem, jednakże udało się wyłonić prace zwycięskie i prace wyróżnione.

W kategorii dzieci 3,4-letnich kolejne miejsca zajęli:

I miejsce – Barbara Rejczak, Szydłowiec

II miejsce – Zofia Pracz, Łaskarzew

III miejsce – Zuzanna Piechota, Pszów

wyróżnienie – Maciej Różnowicz, Wisznice

wyróżnienie – Filip Konkel, Sobowidz.

W kategorii dzieci 5,6-letnich kolejne miejsca zajęli:

I miejsce – Pola Bernatowicz, Bydgoszcz

II miejsce – Mikołaj Przygodzki, Szydłowiec

III miejsce – Maja Jędrysek, Sędziszów

wyróżnienie – Aleksandra Domaszczyńska, Łaskarzew

wyróżnienie – Luiza Jeszka, Pszów.

Zwycięzcy i wyróżnieni otrzymali nagrody rzeczowe i dyplomy za poszczególne miejsca, natomiast pozostali uczestnicy otrzymali podziękowania za udział w konkursie. Serdecznie gratulujemy zarówno zwycięzcom, wyróżnionym, jak i wszystkim uczestnikom konkursu!