Zabawa karnawałowa w naszej szkole

W środę, 24 stycznia w naszej szkole odbył się bal karnawałowy dla klas I-III. Była to wspaniała okazja do wspólnej zabawy, tańca i śmiechu. Dzieci przygotowały się do balu z dużym zaangażowaniem i fantazją. Przyszły przebrane za swoich ulubionych bohaterów bajek, filmów, książek i gier. Zabawa przy muzyce była prowadzona przez profesjonalnego DJ-a, dzieci tańczyły, śpiewały, bawiły się w różne gry i konkursy. Nie zabrakło też słodkiego poczęstunku i napojów. Bal karnawałowy był pełen radości i uśmiechu. Był to niezapomniany dzień dla całej społeczności szkolnej. Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do organizacji i przebiegu balu, a szczególnie rodzicom i nauczycielom. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z balu w naszej galerii. Do zobaczenia za rok!