Zaczynamy wakacje!

Dopiero co zaczynaliśmy rok szkolny 2023/2024, a już przyszedł czas na zakończenie! Wczoraj, 20 czerwca, w czasie apelu pożegnaliśmy klasę ósmą, naszych nowych absolwentów. Dziś o godz. 8:30 świadectwa i nagrody odebrali uczniowie klas 4-7, a o 10:00 dzieci z klas 1-3. Cieszymy się, że tak wielu uczniów otrzymało wyróżnienia. Wiele podziękowań odebrali także rodzice, którym dziękujemy za zaangażowanie w życie klas i całej szkoły. Miło nam także poinformować, że w roku szkolnym tym z absolwentów, który otrzymał nagrodę za najlepsze wyniki okazał się Antoni Karolewski. Z kolei nagrodę za największy progres w nauce z klasach 4-7 otrzymał Szymon Grzeliński z klasy 7. Wszystkie apele kończące rok szkolny uświetnił swoimi występami szkolny chór "Nutka" - bardzo dziękujemy jego członkom i opiekunce, p. Ocalewskiej. A teraz... czas na odpoczynek! Życzymy wszystkim uczniom, rodzicom, nauczycielom i pracownikom szkoły jak najlepszych wakacji!