Zajęcia z "Biblioteczki przedszkolaka"

W dniu 13 marca wgrupie „Jeżyków” odbyły się zajęcia realizujące scenariusz z „Biblioteczki przedszkolaka” pt. „Za chmurami”. Treść zajęć dotyczyła oczekiwań dzieci związanych ze wspólnym z rodzicami spędzaniem czasu wolnego, przypominała o potrzebie bliskości, czułości i uwagi, o uczuciach, którymi powinni obdarowywać się członkowie rodziny. Podczas zajęć przedszkolaki miały okazję wypowiedzieć się na temat tego, jak lubią spędzać czas z rodzicami, a także jaką niezwykłą przygodę chciałyby przeżyć wraz z rodzicami. Dzieci miały arcyciekawe pomysły, a ich wyobraźnia w tym zakresie nie miała granic . Swoje fantazje chętnie zaprezentowały na forum grupy, a na zakończenie zajęć mogły swoje myśli zobrazować w formie interesujących, kolorowych prac plastycznych.