Zakończenie międzynarodowego projektu "Podróże małe i duże"

Uczniowie zakończyli projekt roczny pt. "Podróże małe i duże" podczas którego zrealizowali dwa moduły: I moduł - Zapoznanie z „Legendą o Krakowie – Smok Wawelski” Każdy uczeń ozdobił swój dzienniczek podpisał oraz wypełnił poszczególne karty pracy. Rozmawialiśmy o tym co można zwiedzić w Krakowie. Zrobiliśmy pracę plastyczną o smoku wawelskim. Wspólnie rozwiązywaliśmy Quiz nt. wiedzy o Krakowie w ramach podsumowania zadań. II moduł Uczniowie wysłuchali treści książki pt. „O psie który jeździł koleją”. Następnie wypełnili dzienniczek podróżnika. W ramach projektu dzieci zapoznały się z podstawową wiedzą nt. Włoch (stolica, kultura). Rozwiązywaliśmy również quizy związane o związane w Włochami. Na zakończenie uczniowie otrzymali dyplomy. Zapraszamy do foto relacji.