Zakończenie roku szkolnego 2019/2020

Drodzy uczniowie!

Kończymy ten nietypowy rok szkolny, w którym od marca funkcjonowaliśmy w zdalnym nauczaniu i komunikowaliśmy się przy pomocy platformy MS Teams. Teraz ten czas dobiegł końca. Pora rozstać się z podręcznikami i codziennością, jaką były teamsy. Wszyscy zasłużyliście na brawa i jesteśmy z Was dumni. Dziękujemy Wam i Waszym bliskim – rodzicom, rodzinie i wszystkim, którzy Was wspierali za pomoc i chęć wspólnej pracy. Teraz przyszedł czas na zasłużony odpoczynek. Wypoczywajcie, pamiętając o zasadach bezpieczeństwa, odpoczywajcie bezpiecznie nad wodą, nabierzcie sił do dalszej pracy, rozwijajcie skrzydła, realizujcie pasje i niech Wam będzie dane na nowo odkrywać piękno kraju. Głęboko wierzę, że we wrześniu spotkamy się w niezmienionym składzie i będziemy pracować, jak dawniej przy projektach, nawiązując nowe przyjaźnie.

Dyrekcja,

Grono Pedagogiczne i Pracownicy Administracji i Obsługi