Szkolny Turniej Warcabów

Serdecznie zapraszamy uczniów klas IV-VIII naszej szkoły do wzięcia udziału w Szkolnym Turnieju Warcabów. Turniej odbędzie się 20 grudnia o godz. 13:45 w sali nr 63. Nad przebiegiem wydarzenia czuwać będą p. Damian Skawiński i p Artur Wojtynowski. Prosimy uczestników, by w miarę możliwości zabrali własne plansze i pionki do gry, dzięki czemu sprawniej przeprowadzimy rozgrywki. Zapraszamy!

Czytaj więcej!

Szkolny konkurs na stroik bożonarodzeniowy

Serdecznie zapraszamy uczniów naszej szkoły do wzięcia udziału w szkolnym konkursie plastycznym na przygotowanie bożonarodzeniowego stroika. Prace można składać w sali 41 lub 46 do 20 grudnia br. Zapraszamy!

Czytaj więcej!

Dzień życzliwości i pozdrowień - wymiana korespondencji

Z okazji dnia życzliwości i pozdrowień uczniowie klas II wymienili się korespondencją z dziećmi z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 5 z Gdańska. Uczniowie przygotowali przesyłki pełne życzliwych pozdrowień i niespodzianek dotyczących swoich miast. Przesyłki sprawiły wiele radości wszystkim uczestnikom już na etapie ich przygotowania. Paczki wypełnione były upominkami, albumami z pracami, zakładkami do książek oraz informacjami na temat Bydgoszczy i Gdańska. Uczniowie byli bardzo podekscytowani, że możemy poznać nowych przyjaciół i dowiedzieć się więcej o innym mieście.

Czytaj więcej!

I po kiermaszu!

Dziś, 7 grudnia, jak co roku w holu I piętra zorganizowaliśmy świąteczny kiermasz. Każda z klas przygotowała stoisko. Można było zakupić świąteczne ozdoby, kartki, stroiki, a także dużo różnych, pysznych słodkości! Frekwencja dopisała, a świąteczna atmosfera udzieliła się wszystkim obecnym. Dziękujemy uczniom, rodzicom i nauczycielom zaangażowanym w przygotowanie kiermaszu. Następny już za rok!

Czytaj więcej!

Mikołajki

W dniu 6 grudnia magia świąt zawitała w progi naszej szkoły. Klasy 1-3 wzięły udział w Mikołajkowych Potyczkach. Nie zabrakło radości i śmiechu, wszyscy świetnie się bawili podczas wykonywania mikołajkowych konkurencji. Na wszystkie dzieci czekały też słodkie nagrody.

Czytaj więcej!