Znamy najlepszych warcabistów!

W środę, 20 grudnia, odbyły się Warcabowe Mistrzostwa Szkoły. W turnieju, rozgrywanym w wariancie niemieckim, wzięło udział 8 uczniów. Grano systemem pucharowym. Rozgrywki były zacięte i na wysokim poziomie. Finalnie, najlepsi na warcabnicy okazali się:
– Dominik Wegner, kl. 8 a – I miejsce
– Szymon Wesołowski, kl. 6 a – II miejsce
– Ivan Odeichuk, kl. 6 a – III miejsce
Serdecznie gratulujemy uzdolnionym warcabistom! Rozgrywki zorganizowali p. Damian Skawiński i p. Artur Wojtynowski.

Czytaj więcej!

"Magia Świąt Bożego Narodzenia" – warsztaty w klasach I-III

W ostatnim czasie klasy I-III uczestniczyły w warsztatach „Magia Świąt Bożego Narodzenia”, podczas których uczniowie poznali historię wysyłania kartek z życzeniami świątecznymi oraz historię choinki. Dzieci wykonały piękne prace plastyczne symbolizujące Boże Narodzenie. Uczestnicy warsztatów poznali wiele ciekawostek dotyczących zbliżających się świąt Bożego Narodzenia. Dziękujemy serdecznie Pani Annie Radosiewicz z Akademii Małych Rąk, która poprowadziła warsztaty.

Czytaj więcej!

Wyniki Międzyszkolnego Konkursu Literackiego "Mój ulubiony bydgoszczanin"

Miło nam poinformować, że jury konkursowe (w składzie Katarzyna Cemel i Damian Skawiński) postanowiło przyznać następujące nagrody, z podziałem na dwie kategorie wiekowe – klas 4-6 i 7-8. Dziękujemy za wszystkie nadesłane prace, bardzo cieszymy się, że uczestnicy konkursu nieszablonowo podeszli do wyboru ulubionych bydgoszczan. Doceniamy ciekawą stylistykę prac i pomysłowość młodych autorów.

Czytaj więcej!

Rozstrzygnięcie międzyszkolnego konkursu pt. „WIELCY POLACY – LUDZIE NAUKI, SZTUKI, KULTURY I POLITYKI"

Bardzo dziękujemy wszystkim za udział w konkursie plastycznym. Prace były przepiękne, komisja konkursowa miała duży problem z wyłonieniem zwycięzców. Po burzliwej naradzie postanowiono przyznać następujące miejsca.

Czytaj więcej!

Podziękowania

Wolontariusze i wychowawcy pragną serdecznie podziękować za liczne dary dla Pani Władzi, zbiórka przeszła najśmielsze oczekiwania. Dziękujemy za bezinteresowną pomoc, otwarte serca i morze życzliwości. Niech radość rozjaśni okres świąteczny, a dobroć wróci z podwójną siłą. Wesołych Świąt Bożego Narodzenia!

Czytaj więcej!