Jasełka u Udarowców

Uczniowie klasy 6a przedstawili Jasełka dla podopiecznych Stowarzyszenia UDAROWCY - Liczy się wsparcie!

Czytaj więcej!

Komunikat intendentki

Drodzy Rodzice, w związku ze zbliżającym się końcem roku kalendarzowego, ostatecznym podsumowaniem i rozliczeniem roku 2023, bardzo proszę o terminową wpłatę należności za obiady szkolne do 15.12.2023 r. Jeżeli ktoś z Państwa nie może uregulować płatności w terminie, to proszę uiścić wpłatę za grudzień na początku stycznia 2024 r.

Czytaj więcej!

Klasa czwarta na warsztatach teatralnych

Klasa 4 uczestniczyła w warsztatach teatralnych, zorganizowanych przez Kujawsko-Pomorskie Centrum Kultury. Uczniowie poznali podstawowe techniki aktorskie, pozwalające przekazać publiczności emocje. Zajęcia pozwoliły dzieciom na spontaniczne działanie i zachęciły do wyrażania różnych form ekspresji. Zapraszamy do fotorelacji.

Czytaj więcej!

Udany występ w Mistrzostwach Bydgoszczy w bowlingu

6 listopada młodzież reprezentująca naszą placówkę wzięła udział w Mistrzostwach Bydgoszczy w bowlingu sportowym. Zawody odbyły się w kręgielni Bowling Center. Rywalizowaliśmy w dwóch kategoriach wiekowych: klasy 4-6 oraz 7-8. Wszyscy nasi uczniowie wywalczyli medale i dyplomy. Największy sukces odniosła Maja Grefkiewicz z klasy 7, zajmując trzecie miejsce w rywalizacji indywidualnej oraz drużyna chłopców z klasy 6 w składzie Braian Szpera, Adrian Bryzgalski i Aleks Wiśniewski, która wywalczyła brąz w kategorii drużynowej. Za miejsca na podium uczniowie otrzymali piękne puchary. Poza wymienionymi osobami naszą szkołę reprezentowali również: Julia Wiktorowicz, Zuzanna Gwizdała, Julia Borkowiak, Izabela Kołecka, Jessica Jendrzejewska, Wojciech Małek, Adam Dąbrowski i Karol Siatkowski.
Gratulujemy wszystkim zawodnikom zdobytych punktów.

Czytaj więcej!

Bierzemy udział w konkursach i zdobywamy nagrody

Uczniowie klasy 3b brali udział w międzyszkolnych konkursach plastycznych, w których zajęli następujące miejsca:
Wojciech Aładowicz zajął III miejsce w konkursie pt. "Przyroda zdrowia doda", organizowanym przez Zespół Szkół Budowlanych w Bydgoszczy. Z kolei Antoni Dobiecki otrzymał II miejsce w konkursie pt. "Zniekształcony świat. Jak spostrzegają świat osoby wyśmiewane przez innych?", organizowanym przez projekt Szkoła Otwarta i Tolerancyjna w Bydgoszczy. W projekt ten nasza szkoła po raz kolejny aktywnie się włączyła. O wyniku konkursu zdecydowało głosowanie, w którym udział wzięło 170 uczestników konferencji inaugurującej VII sezon projektu. Laureatom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Czytaj więcej!