Rozstrzygnięcie konkursu na stroik bożonarodzeniowy

Dziękujemy wszystkim uczniom za udział w konkursie. Wszystkie stroiki były przepiękne, komisja konkursowa jak zawsze miała problem z wyłonieniem zwycięzców. Poniżej przedstawiamy wyniki:
Klasy 1-3
I miejsce: Oliwia Furman
II miejsce: Amelia Kluczkowska
III miejsce: Justin Szpera
Antonina Przedlacka
Wyróżnienia:
Lena Popielarz
Marcel Leihs

Klasy 4-8
I miejsce: Brajan Szpera
II miejsce: Jakub Chętkowski
Organizatorzy: Magdalena Kozłowska i Milena Staszkiewicz

Czytaj więcej!

Z cyklu "Sztuka w oczach dziecka" - Św. Mikołaj

W kolejnym etapie projektu szkolnego „Sztuka w oczach dziecka”, uczniowie kl. 1-3 stworzyli prace plastyczne o tematyce świątecznej. Pomysły był ciekawe i pełne inspiracji ze strony dzieci. No bo jak może wyglądać Święty Mikołaj? Otóż tak. Zachęcamy do zapoznania się z wystawą. Koordynator: Milena Staszkiewicz.

Czytaj więcej!

Zaproszenie

Serdecznie zapraszamy na przygotowane przez uczniów naszej szkoły przedstawienie jasełkowe, które zostanie wystawione w niedzielę, 14 stycznia, o godzinie 15:30 w kościele parafialnym pw. św. Józefa Rzemieślnika. Szczególnie zapraszamy uczniów naszej szkoły oraz ich bliskich i przyjaciół. Bądźcie z nami!
Uczniowie i nauczyciele przygotowujący jasełka.

Czytaj więcej!

Magia jasełek...

Serdecznie zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z jasełek, przygotowanych przez uczniów klasy szóstej. Dziękujemy im za zaangażowanie, poświęcony czas i godne reprezentowanie szkoły. Osobne podziękowania kierujemy do czuwających nad całością przedsięwzięcia Pań: Doroty Łatki, Moniki Molskiej, Anety Jordan-Madejskiej oraz Magdaleny Ocalewskiej.

Czytaj więcej!

Zaczynamy Święta!

W piątek, 22 grudnia, naszą szkołę wypełniła świąteczna atmosfera. Najpierw, o godzinie 9:00 mieliśmy przyjemność spotkać się w sali gimnastycznej i obejrzeć jasełka, pięknie opowiadające wydarzenia sprzed przeszło 2000 lat. Następnie Pani Dyrektor oraz ksiądz proboszcz Bogusław Konieczka złożyli całej społeczności szkoły najlepsze życzenia świąteczne i noworoczne. Potem wszyscy uczniowie udali się do swoich sal na klasowe wigilie. Było miło, słodko i nie zabrakło prezentów. Wszyscy z uśmiechami i podarunkami wrócili do domów. Życzymy wszystkim uczniom, ich rodzicom oraz nauczycielom i pracownikom szkoły wspaniałych, radosnych i pełnych rodzinnego szczęścia świąt Bożego Narodzenia!

Czytaj więcej!