Rekrutacja do przedszkola 2023/2024

Czytaj więcej!

Drzwi otwarte

Już dzisiaj serdecznie zapraszamy na Drzwi Otwarte naszej szkoły, które odbędą się w środę, 28 lutego w godzinach od 15:30 do 17:30. Zapraszamy wszystkich chętnych, a przede wszystkim przyszłych pierwszoklasistów wraz z rodzicami! W programie wiele atrakcji, prezentacja oferty i dorobku naszej szkoły, a także poczęstunek w kawiarence. Nie możemy się doczekać spotkania z Wami. Do zobaczenia 28 lutego!

Czytaj więcej!

Plastyczny sukces Matyldy!

Uczennica klasy 2a, Matylda Iwicka, zdobyła III miejsce w międzyszkolnym konkursie plastycznym o Afryce pt. "Jaki kolor ma moja dusza?", zorganizowanym przez SP 63 w Bydgoszczy. Serdecznie gratulujemy!

Czytaj więcej!

Interaktywna biblioteka

Uczniowie klas drugich w ostatnim czasie uczestniczyli w zajęciach organizowanych w bibliotece miejskiej na Kapuściskach. Rozwijając zainteresowania czytelnicze, dzieci miały możliwość poznania zasobów gier i zabaw interaktywnych, które znajdują się w bibliotece. Było bardzo interesująco. Dziękujemy za wspaniałe zajęcia.

Czytaj więcej!

Podziękowanie

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom, które zaangażowały się w organizację zbiórki dla chłopców i całej rodziny poszkodowanej w Murowańcu. Wolontariusze zebraną kwotę (811 zł) z kiermaszu przekazali głównemu bydgoskiemu koordynatorowi ze Szkoły Podstawowej nr 63. Opiekunowie wolontariatu i całej akcji: M. Staszkiewicz, M. Jasudowicz, A. Jordan-Madejska.

Czytaj więcej!