Zakończyliśmy rok szkolny 2025/2026!

Uroczystym zakończeniem roku szkolnego 2025/2026 społeczność Zespołu Szkół nr 34 rozpoczęła długo wyczekiwane wakacje. Podczas dwóch akademii – dla uczniów klas I–III oraz IV–VII – nie zabrakło gratulacji, podziękowań i wielu wzruszających chwil.

Czytaj więcej!

Pożegnaliśmy klasę ósmą

Wczoraj, 25 czerwca, o godzinie 16:30, pożegnaliśmy uroczyście uczniów klasy ósmej. Podsumowaliśmy osiem lat wspólnej pracy, wspominaliśmy najwspanialsze momenty i nagrodziliśmy najlepszych absolwentów. Wszyscy otrzymali pamiątkowe teczki. Nie zabrakło części artystycznej (w tym występu chóru Nutka) oraz przemówień: Pani Dyrektor, wychowawcy - Pana Artura Wojtynowskiego oraz przedstawicieli samych uczniów. Pojawiło się sporo łez wzruszenia, uśmiechów i ciepłych słów. Miło nam poinformować, że przyznano dwa równorzędne tytuły Absolwenta Roku - otrzymali je Julia Borkowiak i Wojciech Grzenia. Nagrodę za największy progres otrzymała Izabela Kołecka. Podziękowania i listy gratulacyjne trafiły z kolei do rodziców.
Drodzy ósmoklasiści z rocznika 2026 - dziękujemy Wam za wspólnie spędzone lata. Zawsze jesteście mile widziani w naszych murach. Do zobaczenia!

Czytaj więcej!

Zapisy do świetlicy szkolnej na rok szkolny 2026/2027

Rodziców zainteresowanych objęciem dziecka opieką świetlicową w roku szkolnym 2026/2027 prosimy o złożenie kart zgłoszenia do 15 sierpnia 2026 r.
Dokumenty można dostarczyć do sekretariatu szkoły. Terminowe zgłoszenie ułatwi organizację pracy świetlicy na nowy rok szkolny.

Czytaj więcej!

Klasy czwarte poznają Bydgoszcz

Historia, przyroda i letni spacer po Bydgoszczy – tak klasy czwarte spędziły jeden z ostatnich dni roku szkolnego. Uczniowie odwiedzili Muzeum Kanału Bydgoskiego, poznali ciekawostki związane z historią miasta, a następnie wyruszyli na spacer wzdłuż kanału, by zakończyć wycieczkę na Wyspie Młyńskiej.

Czytaj więcej!

Wycieczka do Gdyni

23 czerwca klasa 6 a wybrała się na wycieczkę koleją do Gdyni. Na początek na Skwerze Kościuszki zobaczyliśmy ORP Błyskawica i Dar Pomorza. Następnie zwiedziliśmy Akwarium Gdyńskie, gdzie podziwialiśmy zwierzęta morskie i słodkowodne z całego świata. Najatrakcyjniejszą częścią wycieczki okazał się jednak aktywny pobyt na plaży, skąd wszystkich pozdrawiamy!

Czytaj więcej!