Poczta walentynkowa

Zapraszamy wszystkich chętnych uczniów do przygotowania Kartek Walentynkowych dla swoich sympatii. Walentynki będzie można wrzucać do specjalnej skrzynki w dniach 7 i 8 lutego, będzie ona znajdowała się przy sekretariacie. Do adresatów kartki trafią 9 lutego.

Czytaj więcej!

Jadłospis 5.02 - 9.02

Oto jadłospis naszej szkolnej stołówki na najbliższy tydzień. Prosimy o terminowe płatności za obiady.

Czytaj więcej!

Niedługo rekrutacja!

Uprzejmie informujemy, że niedługo rozpoczyna się rekrutacja uczniów do przedszkoli i pierwszych klas szkół podstawowych w Bydgoszczy. Zachęcamy do zapoznania się z regulaminem rekrutacji i portalem rekrutacyjnym.

Czytaj więcej!

Projekt o patronie szkoły

Dla uczczenia Roku Romualda Traugutta, patrona naszej szkoły, zapraszamy społeczność szkolną do wzięcia udziału w dużym projekcie edukacyjnym poświęconym Trauguttowi i powstaniu styczniowemu. Zapraszamy do zapoznania się z poszczególnymi etapami naszej inicjatywy.

Czytaj więcej!

Zabawa karnawałowa w naszej szkole

W środę, 24 stycznia w naszej szkole odbył się bal karnawałowy dla klas I-III. Była to wspaniała okazja do wspólnej zabawy, tańca i śmiechu. Dzieci przygotowały się do balu z dużym zaangażowaniem i fantazją. Przyszły przebrane za swoich ulubionych bohaterów bajek, filmów, książek i gier. Zabawa przy muzyce była prowadzona przez profesjonalnego DJ-a, dzieci tańczyły, śpiewały, bawiły się w różne gry i konkursy. Nie zabrakło też słodkiego poczęstunku i napojów.
Bal karnawałowy był pełen radości i uśmiechu. Był to niezapomniany dzień dla całej społeczności szkolnej. Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do organizacji i przebiegu balu, a szczególnie rodzicom i nauczycielom. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z balu w naszej galerii. Do zobaczenia za rok!

Czytaj więcej!