Ogłoszenie

Uprzejmie informujemy, że w okresie ferii zimowych uczniowie szkół podstawowych i ponadpodstawowych z terenu Bydgoszczy mogą bezpłatnie korzystać z basenów zarządzanych przez Bydgoskie Centrum Sportu oraz lodowiska Torbyd - za okazaniem ważnej legitymacji szkolnej. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami.

Czytaj więcej!

Międzyszkolny Konkurs Plastyczny "Powstanie styczniowe w plakacie"

W związku z ustanowieniem przez Sejm RP 2024 roku Rokiem Romualda Traugutta, Zespół Szkół nr 34 im. R. Traugutta w Bydgoszczy ogłasza konkurs plastyczny na wykonanie plakatu związanego z powstaniem styczniowym. Prace mogą dotyczyć całego powstania albo konkretnych wydarzeń, postaci czy symboli. Zapraszamy do zapoznania się z regulaminem.

Czytaj więcej!

Omnibusy 2024, czyli mamy czym się pochwalić!

Jak co roku, tak i tym razem przyznaliśmy w naszej szkole tytuły Omnibusów. Otrzymali je uczniowie, którzy wzorowo wypełniali obowiązki uczniów, osiągnęli wysokie wyniki w nauce, reprezentowali szkołę w konkursach i zawodach oraz wykazali się przykładnym zachowaniem. Galerię Omnibusów 2024 można podziwiać przy wejściu do szkoły. Gratulujemy wyróżnionym, jesteśmy z Was bardzo dumni!

Czytaj więcej!

Kiermasz słodkości

Społeczność szkolna wraz z wolontariuszami i samorządem szkolnym organizują 25 stycznia kiermasz słodkości w godzinach:
I piętro dla klas I-III 11:10-11:50
II piętro dla klas IV-VIII 12:25-12:50
Stanowisko przy sekretariacie dla rodziców i uczniów 15:30-17:00.
Zebrane pieniądze zasilą konto rodziny poszkodowanej w pożarze domu w Murowańcu. Liczymy na Was!

Czytaj więcej!

Jakiej Europy chcesz Ty?

Masz poniżej 18 lat? Tematy dotyczące edukacji, bezpieczeństwa, zdrowia psychicznego czy klimatu są dla Ciebie ważne? Chcesz, aby Unia Europejska stała się lepszym miejscem do życia dla młodych? Jeśli Twoja odpowiedź na wszystkie pytania jest twierdząca, to zapraszamy Cię serdecznie do wzięcia udziału w anonimowym badaniu. Twoje zdanie ma znaczenie!

Czytaj więcej!